Tonery do tlačiarní odoberáme od TonerPartner.sk.

www.tonerpartner.sk

 

 

 

 

********************

 

OBJEDNANÝ TOVAR

ZASIELAME  L E N 

NA ÚZEMÍ SLOVENSKA !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide

Prírodná kozmetika BIONE COSMETICS.... / Keratín a kofein

 

 

 

 

 

.

 

Čo je to Keratín?

Ide o obzvlášť pevnú bielkovinu, ktorú nájdeme v telách cicavcov, ale aj vtákov či plazov. U ľudí sa vyskytuje jedna z dvoch základných foriem keratínu, tzv. Alfa keratín. Keratín je stavebná bielkovina derivátov pokožky, ktorá tvorí 88% štruktúry vlasov a zodpovedá za ich kvalitu, rast, pevnosť, jemnosť, lesk a celkový vzhľad. Keratín v nemalej miere určuje vlastnosti každého jedného vlasu, ovplyvňuje ich kvalitu, rast i vzhľad . Na ňom napríklad závisí, či sú tie vaše rovné ako drôty alebo prirodzene kučeravé. Vo forme oleja sa keratín odporúča ako ošetrenie pre extrémne namáhané vlasy.

Účinky kofeínu pre Vaše vlasy

Kofeín je považovaný za veľmi dobrý stimulant pre vlasové folikuly. Výskum ukázal, že lokálna liečba kofeínom viedla k zvýšeniu priemerného rastu vlasových folikulov približne o 46%. Takisto predĺžil životný cyklus vlasu o 33%. Je to preto, že kofeín môže zablokovať účinok DHT, ktorý poškodzuje vlasové folikuly a spôsobuje plešatosť mužského typu. Kofeín stimuluje nielen vaše telo a myseľ, ale aj vaše vlasové korienky. Preto sa kofeín často používa ako prísada do šampónov a iných produktov pre starostlivosť o vlasy, ktoré zlepšujú rast a štruktúru vlasov. Blahodarnosť kofeínu na hustotu vlasov dokazuje najnovší výskum vedeckého tímu na univerzite v Jene. Podľa výskumu je kofeínový stimulant vhodný predovšetkým pre mužov, ktorých vlasové korienky sú citlivé na mužský hormón testosterón, ktorý spôsobuje vypadávanie vlasov.

Keratín s kofeínom v BIONE vlasovej kozmetike

 

Rada je určená najmä pre hĺbkovú regeneráciu a výživu všetkých typov vlasov a hlavne pre stimuláciu rastu vlasov.
• Obsiahnutý kofeín je podľa štúdií preukázateľným stimulantom rastu vlasových folikul.
• Keratínový hydrolyzát z ovčej vlny obsahuje aminokyseliny zhodné aminokyselinami ľudských vlasov. používaním týchto prípravkov dôjde k doplneniu vlasovej štruktúry. Vlasy sa spevní, vráti sa im pružnosť, objem a nestrapkajú sa.
Lesk a hladkosť vlasov je podporená prídavkom vzácneho makadamiového oleja.
Regenerácia a výživa vlasov je zaistená vysokým obsahom Panthenolu, Cisteinu a prírodného Lecitínu.
• Používaním radu Keratín + Kofeín docielite vysokej regenerácie a výživy vlasov a dôjde k potlačeniu nežiaduceho efektu vypadávanie vlasov.
• Výrobky neobsahujú žiadne voľné priame ropné uhľovodíky, silikóny, parabény, tenzidy SLS a SLES. (Pozri bio deklarácia)
• Vyrobené v BIO KVALITE.

2013(c)BOSY s.r.o.-všetky práva vyhradené.Obsah www.bosycompany.eu je možné používať len so súhlasom majiteľa stránky.

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.